יוגה גילת סגל הוד השרון

שיעורי יוגה אינטגרטיבית 

שיעורי יוגה הוליסטית

מיועד למי שרוצה לעשות עבודת חקירה עצמית ברמה אישית ופרטנית.  יוגה הוליסטית היא מפגש אישי בו אנו לומדים לזהות את הסיבות המעכבות ויוצרות חסימה ברמה מנטאלית ופיזית.  מתוך חיבור אל הגוף והתנוחות המתאימות, אנו לומדים להגמיש, לשחרר ולהיפתח למרחב של הבנה חדשה וצמיחה חדשה בגוף ובנפש. השיעור כולל שיחה ותרגול אישי, ולעיתים גם תרגילי בית. 

שיעורים פרטיים -יוגה למתחילים, יוגה לכאבי גב

שיעור פרטי למתחילים, לאנשים חסרי ניסיון בתרגול יוגה,  או לאנשים הסובלים מבעיות גב ומפרקים. שיעור איטי, מתוך התאמת התנוחה לצורך של המתרגל. שילוב של תנוחות משקמות והרפייה מונחית. 

מפגשי למידה לנשים ומדיטציה במעגל

המפגשים מחולקים לחלק תאורטי  וחלק מעשי. החלק הראשון הוא דיון ולמידה מתוך טקסטים קבליים מהמקורות היהודים, וכן טקסטים מקודשים מתרבויות שונות. החלק השני כולל תרגול רך של חצי שעה- הכנה למדיטציה. החלק שלישי הוא תרגול מדיטציה בקבוצה. במפגשים אנו מיישמים טכניקה מעשית וייחודית של אבולעפיה (מקובל מהמאה ה-13), המסייעת להבנה גדולה יותר של מצבים בחיינו, ושחרור תפקידים או עמדות מצמצמות או מגבילות. בנוסף, נראה כיצד לתרגם הבנות מוארות לפעולה בחיינו היומיומיים. השיעורים משלבים שיח בקבוצה, העמקה אישית  דרך תרגילי כתיבה מונחים  והתבוננות מדיטטיבית בסיום המפגש . המפגשים  מתקיימים אחת ל שבועיים בסטודיו "ספרה" בהוד השרון.

עלות חודשית עבור -2 מפגשים: 210 ש"ח. 

סדנאות יוגיו

שבתות יוגיו הן סדרה של סדנאות.  זו הזדמנות להכיר ולחוות את שיטת יוגיו , שפותחה ע"י גילת סגל. השיטה משלבת בין תרגול יוגה לבין התרגולים ושיטת המדיטציה הקבלית של ר.א. אבולעפיה (מהמאה ה- 13).

התרגולים משלב תנוחות יוגה (אסאנות), תרגולי כתיבה, עבודה עם צלילים, מדיטציה בתנועות וצליל. התרגול מאפשר פתיחה למצבי תודעה גבוהים.

סדנאות
להרשמה לשיעור יוגה
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם

יוגה בהדרכה אישית

אני מזמינה אותך לצאת יחד עמי לדרך חדשה בסידרת מפגשים בליווי אישי.

במפגשים האישיים נעסוק בנושאים הקרובים לליבך, ניבחן אתגרים העומדים בפנייך,

נבסס ונחזק את היסודות שבך, את האיכויות שבך, ובחירות נכונות בהלימה עם העצמי הגבוה שלך,

המפגשים עימי משלבים שיחה, תרגילי יוגה מותאמים אישית, טכניקות וכלים אנרגטיים,

והתאמת מדיטציה אישית בהתאם לצורך.

כמו כן ניתנת הנחיה לעבודה בבית.

המפגשים מעניקים דיוק וכיונון מחודש.

תורמים לחיזוק הגוף הפיזי, וחיוניות של המערכת האנרגטית.

מחדדים תפיסה בהירה של מצבים, יחסים וסיטואציות בחיים, ומעצימים ידיעה פנימית מתוך חיבור ישיר לתודעת כל. 

משך כל מפגש:  שעה.